Departmanlar

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı '' ARTAÇ PROTEZ VE ORTEZ UYGULAMA MERKEZİ '' ne aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. İzin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı '' ARTAÇ PROTEZ VE ORTEZ UYGULAMA MERKEZİ '' hiç bir şekilde sorumlu değildir.

'' ARTAÇ PROTEZ VE ORTEZ UYGULAMA MERKEZİ '' web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı '' ARTAÇ PROTEZ VE ORTEZ UYGULAMA MERKEZİ '' nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

'' ARTAÇ PROTEZ VE ORTEZ UYGULAMA MERKEZİ '' işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

BİZDEN HABERLER
SOSYAL MEDYA
  • Facebook
  •  
  • Instagram
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Konak Mah. Kurşunlu Sk. No:11 Altıniş Plaza
  Nilüfer / BURSA
Email: info@artacortopedi.com
Email: artacortopedi@hotmail.com
Tel: 0 224 220 66 10
Gsm: 0 533 964 65 91
ANLAŞMALI KURUMLAR
Artaç Protez ve Ortez Uygulama Merkezi © 2011                            ANASAYFA SİTE  KULLANIM ŞARTLARI İLETİŞİM